RN73H2ATTD1841B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1841B05
JLCPCB Part #
C3976370
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS