HV73V1JTTD3484F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3484F
JLCPCB Part #
C4081825
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS