SG73G2BTTD1073D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1073D
JLCPCB Part #
C6481902
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS