SG73S2ERTTD3002F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3002F
JLCPCB Part #
C7312700
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS