RK73B1ETTP684G
MFR.Part #
RK73B1ETTP684G
JLCPCB Part #
C2575644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS