RN731JTTD6422C50
MFR.Part #
RN731JTTD6422C50
JLCPCB Part #
C4346946
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS