SG73P1ERTTP825J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP825J
JLCPCB Part #
C5750541
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS