RN731ETTP3901C25
MFR.Part #
RN731ETTP3901C25
JLCPCB Part #
C4033677
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS