SG73P1ERTTP7683F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP7683F
JLCPCB Part #
C5894226
Description
-55℃~+155℃ 200mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS