RN73H2ATTD8063F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8063F50
JLCPCB Part #
C4282558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS