SG73P1ERTTP7680F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP7680F
JLCPCB Part #
C7310956
Description
-55℃~+155℃ 200mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS