SG73P1ERTTP7152D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP7152D
JLCPCB Part #
C5894213
Description
-55℃~+155℃ 200mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS