SG73S1ERTTP7152D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP7152D
JLCPCB Part #
C6221472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS