RN73H1ETTP9310F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP9310F25
JLCPCB Part #
C3946843
Description
-55℃~+155℃ 63mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS