SG73P1ERTTP625G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP625G
JLCPCB Part #
C5911105
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS