RN04D2211CT10-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN04D2211CT10-25
JLCPCB Part #
C4151553
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS