SG73P1ERTTP620G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP620G
JLCPCB Part #
C7077347
Description
-55℃~+155℃ 200mW 62Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS