SG73P1ERTTP622J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP622J
JLCPCB Part #
C7359767
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS