RN73R2BTTD22R0C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD22R0C50
JLCPCB Part #
C4227306
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS