SG73P1ERTTP5362F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP5362F
JLCPCB Part #
C7359749
Description
-55℃~+155℃ 200mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS