RN73H1JTTD3650D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3650D50
JLCPCB Part #
C4316710
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS