SG73P1ERTTP361J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP361J
JLCPCB Part #
C6294586
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS