SG73P1ERTTP331J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP331J
JLCPCB Part #
C5750364
Description
-55℃~+155℃ 200mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS