SG733ATTE153M
MFR.Part #
SG733ATTE153M
JLCPCB Part #
C4220474
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS