SG73P1ERTTP335J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP335J
JLCPCB Part #
C6677772
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS