SG73P1ERTTP2R4J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP2R4J
JLCPCB Part #
C7310835
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS