RN731JTTD9651C50
MFR.Part #
RN731JTTD9651C50
JLCPCB Part #
C4024859
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS