RN73H1ETTP3831F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3831F50
JLCPCB Part #
C2515042
Description
3.83kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS