SG73P1ERTTP205J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP205J
JLCPCB Part #
C6221021
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS