RK73G2ATTD4992D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4992D
JLCPCB Part #
C7284420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS