RN73H2ETTD3832D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3832D100
JLCPCB Part #
C4002350
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS