SG73P1ERTTP202J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP202J
JLCPCB Part #
C5911008
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS