RN73H1JTTD5113D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5113D50
JLCPCB Part #
C4012089
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS