RK73H2ATTD6R20F
MFR.Part #
RK73H2ATTD6R20F
JLCPCB Part #
C317216
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS