SG73P1ERTTP160G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP160G
JLCPCB Part #
C5910980
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS