SG73P1ERTTP164G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP164G
JLCPCB Part #
C6221005
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS