SG73P1ERTTP1602D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1602D
JLCPCB Part #
C6221001
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS