RK73H2ERTTD6981D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6981D
JLCPCB Part #
C7050786
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS