RK73H1ETTP10R5D
MFR.Part #
RK73H1ETTP10R5D
JLCPCB Part #
C2576279
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS