SG73P1ERTTP151J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP151J
JLCPCB Part #
C5910974
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS