HV733ATTE9102F
MFR.Part #
HV733ATTE9102F
JLCPCB Part #
C4149818
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS