SG73P1ERTTP1212D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1212D
JLCPCB Part #
C6677661
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS