RN73R1JTTD2400D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2400D100
JLCPCB Part #
C2495767
Description
100mW 240Ω 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS