SG73P1ERTTP120J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP120J
JLCPCB Part #
C6677657
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS