RK73H2HTTE4R75F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4R75F
JLCPCB Part #
C4298300
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS