SG73P1ERTTP114J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP114J
JLCPCB Part #
C5910954
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS