SG73P2ERTTD565J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD565J
JLCPCB Part #
C7311274
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS