RN73R2ATTD3123B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3123B25
JLCPCB Part #
C2508312
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 312kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS