SG73P1ERTTP100J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP100J
JLCPCB Part #
C6481472
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS