SG73S2BRTTD1271D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1271D
JLCPCB Part #
C7360696
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS